O agentúre profia.sk

Mira Lehocká

Agentúra profia.sk je zameraná na poskytovanie služieb virtuálnej asistentky v oblasti Online Marketing - Biznis Agenda - Poradenstvo, zriadená pod hlavičkou firmy MEDIAX s.r.o. Zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 25223/S

Fakturačné Údaje

IČO: 47 473 517 DIČ: 2023886733
Virtuálna Asistentka Služby pre Podnikateľov 2017-06-07T09:37:41+02:00

SPOĽAHLIVÉ SLUŽBY VIRTUÁLNEJ ASISTENTKY – PROFIA.SK

S mojím tímom vám dokážem vytvoriť ideálne zázemie pre vaše podnikanie. O veľa vecí sa už nebudete musieť vôbec starať. Spoľahlivo vám pomôžeme tam, kde vám chýbajú ľudské zdroje, know-how, alebo čas. Objednajte si naše služby a venujte sa len tomu, čo je vo vašom biznise dôležité. Ostatné nechajte na nás.

profia.sk – profesionálne služby virtuálnej asistentky

web stránky wordpress

PROFIA WEB

Využite spoľahlivé a praktické služby virtuálnej asistentky pre bezstarostnú správu vašich firemných WEB stránok. Profia WEB zabezpečuje komplexné služby v oblasti prípravy, realizácie a publikovania webových prezentácii na internete pre klientov.

Čítať viac …

Správa Sociálne Siete

PROFIA SOCIAL MEDIA

Považujete marketingovú komunikáciu s verejnosťou cez sociálne siete za kľúčovú? Potom je služba Profia SOCIAL MEDIA určená pre vás. Poskytujeme trvalú správu firemných profilov, ich aktualizáciu a spracovanie štatistických dát pre vyhodnotenie riadených kampaní.

Čítať viac …

Administratívne Práce

PROFIA OFFICE

Ste vo firme zaneprázdnení rutinnou administratívou, viac ako by bolo vhodné? Potrebujete spoľahlivú asistentku na správu firemnej agendy? Vyskúšajte využívať služby virtuálnej asistentky – Profia OFFICE.

Čítať viac …

Asistentka Projekt Manažment

PROFIA PROJECT

Chystáte sa uviesť na trh nový produkt/službu, ale kapacitne nestačíte pokryť všetky úlohy a činnosti? Je váš projekt v časovom sklze, lebo vám chýbajú potrebné ľudské zdroje, čas a know-how? Služba Profia PROJECT pomáha klientom odstrániť slabé miesta v rámci realizácie projektu.

Čítať viac …