PROFIA OFFICE – ADMINISTRATÍVNA PODPORA VAŠEJ KANCELÁRIE

Ste vo firme zaneprázdnení rutinnou administratívou, viac ako by bolo vhodné? Potrebujete spoľahlivú asistentku na správu firemnej agendy? Vyskúšajte využívať služby virtuálnej asistentky – Profia OFFICE

profia.sk – profesionálne služby virtuálnej asistentky

BIZNIS AGENDA

Vieme vám poskytnúť kompletné zázemie – vaša agenda na naše plecia. Na pravidelných online stretnutiach naplánujeme celý týždeň, schôdzky, stretnutia, či eventy zorganizujeme, obvoláme, potvrdíme a nahodíme do vášho diára. Váš mailbox budeme mať po kontrolou, emaily spracujeme, na známe otázky odpovieme vo vašom mene, ostatné označíme, zadelíme a pripomenieme. Služobná cesta môže prebiehať bez stresu – zabezpečíme letenky, ubytovanie, dopravu, zistíme všetko o mieste, pripravíme agendu.

ADMINISTRATÍVNE PRÁCE

Vystaviť faktúru je dôležité, ale na čo s tým strácať čas? Faktúry vystavíme, zašleme, platby skontrolujeme. Ak hľadáte novú posilu do tímu, podľa vašich podkladov pripravíme inzerát, publikujeme ho. Životopisy preštudujeme, vytriedime a pošleme vám len tie najzaujímavejšie. Naplánujeme pohovory, prípadne zrealizujeme aj ich prvé kolá. Vieme tiež pomôcť pri spracovaní interných smerníc, manuálov, či pracovných postupov. Ak je preklad z angličtiny pre vás trápením, pošlite nám text do Profie, radi ho urobíme za vás.

PRIESKUMY A INFORMÁCIE

Nájsť tú správnu ponuku, toho správneho dodávateľa, nie je vôbec ľahké. Zadajte svoje kritériá a môžeme začať. Vyhľadáme podľa nich tých najvhodnejších, spracujeme ich ponuky a pošleme vám ich na výber v prehľadnom dokumente. Taktiež môžeme spracovať zoznam vašich potencionálnych klientov s ich kontaktnými údajmi. Chcete začať s predajom produktu, či služby a potrebujete poznať svoju konkurenciu. Aj to je úloha pre nás. Akékoľvek informácie, ktoré sú pre vás potrebné, ale nemáte čas ich hľadať, nájdeme za vás na slovenských, českých aj anglických stránkach.
Konzultujte s nami vaše požiadavky!