Profesionálne služby virtuálnej asistencie.

Michaela Pribilincová je autorkou prekrásnych a výnimočných príbehov pre najmenších, ktoré publikovala vo forme multimediálneho projektu pod názvom Pozitívne rozprávky.
S Michaelou som spolupracovala na projekte už od začiatku. Mojou úlohou bolo zabezpečiť propagáciu sympatického projektu vytvorením a správou profilu na sociálnej sieti Facebook. Tak isto som pripravila a publikovala niekoľko PR- článkov publikovaných na webových portáloch – rodinka.sk, eduworld.sk, kamsdetmi.sk Prihlásila som ju na súťaž E-žena roka 2014, ktorú nakoniec vyhrala! Ako dokonalá virtuálna asistentka som za ňu aj prebrala ceny… :-))))
Minulý týždeň dostala možnosť porozprávať o svojom CD v Teleráne TV Markíza. A to bola ďalšia úloha pre mňa – nahrať, zostrihať a publikovať video. A tu môžete pozrieť konečný výsledok. Hviezdou videa je jednoznačne jej syn Peťko, ktorý bol inšpiráciou pre vznik týchto rozprávok. a sme spolu presne od spustenia jej webstránky www.pozitivnerozpravky.sk spolu s e-shopom .
Najprv som si nevedela predstaviť, čo všetko robí virtuálna asistentka, no keď som začala spolupracovať s Mirkou Lehockou a využívať jej služby, bola som veľmi milo prekvapená. Okrem toho, že profesionálne spravuje FB (v rátane tvorenia reklamy na FB), na ktorý ja vôbec nemám čas, vyhľadáva a kontaktuje organizácie na spoluprácu, pripravuje PR správy, rieši a sleduje efektívnosť web stránky. Dokáže za mňa vybaviť objednávky, pripraviť faktúry, podklady pre účtovníčku. Proste všetko, čo sa dá už v dnešnej dobe vybaviť virtuálne :o) Je to veľká pomoc, a preto neváham poskytnúť tie najlepšie referencie.
Michaela Pribilincová, www.pozitivnerozpravky.sk