Project Description

Klientka je majiteľkou kozmetického salónu v Považskej Bystrici. Keďže na lokálnej úrovni poskytovania kozmetických služieb existuje bohatá konkurencia, rozhodla sa propagovať svoje služby aj prostredníctvom vlastnej WEB stránky. Zadanie od nej bolo komplexné. Mojou úlohou bolo zabezpečiť úplnú technickú realizáciu firemného web-u a to od registrácie domény, zriadenia WEB hostingu, až po vytvorenie obsahovej štruktúry stránky. Po celkovej realizácii a uvedení stránky do prevádzky klient požadoval aj naďalej zabezpečovať nepretržitú technickú podporu web-u a aktualizáciu už publikovaného obsahu na požiadanie.

Pre kozmetický salón Orchidea som vytvorila firemnú WEB stránku, ktorá podáva informácie o poskytovaných službách a ich cenách, prezentuje profesionálne skúsenosti personálu a celkovú atmosféru prevádzky. Pridanou hodnotou pre zákazníka sú objednávkový formulár na kozmetickú procedúru, e-mail a telefónne číslo salónu a vyznačenie polohy na Google map, ktorá zákazníka jednoducho dovedie do cieľovej adresy prevádzky v centre mesta pomocou vlastného auta alebo miestnej hromadnej dopravy.

Klientka prenechala všetky starosti súvisiace s prevádzkou firemnej WEB stránky na mojich pleciach. Na požiadanie aktualizujem ich zverejnené informácie, fotogalériu, portfĺio služieb a produktov, firemné e-mail adresy pre zamestnancov. Počas celej doby poskytovania služieb sa starám o bezchybný technický a bezpečný chod WEB servera, na ktorom je prezentácia publikovaná.