PROFIA PROJECT – PODPORA REALIZÁCIE PROJEKTOV, KTORÝM VERÍTE

Chystáte sa uviesť na trh nový produkt/službu, ale kapacitne nestačíte pokryť všetky úlohy a činnosti? Je váš projekt v časovom sklze, lebo vám chýbajú potrebné ľudské zdroje, čas a know-how? Služba Profia PROJECT pomáha klientom odstrániť slabé miesta v rámci realizácie projektu.

profia.sk – profesionálne služby virtuálnej asistentky

NAPREDUJTE MODERNE

Používaním služby virtuálnej asistentky Profia PROJECT si vytvoríte spoľahlivé administratívne a organizačné zázemie firmy. Svoje podnikateľské alebo záujmové aktivity už budete môcť pohodlne manažovať podľa vašich aktuálnych potrieb a priorít. Už sa nebudete musieť venovať rutinným činnostiam, ktoré ste museli zabezpečovať sami na úkor času, ktorý by ste inak dokázali využiť pre chod firmy oveľa efektívnejšie. Napredujte moderne, spoľahlivo a bez odkladu.

PODPORA PROJEKTOV

Služba Profia PROJECT poskytuje a zabezpečuje prevádzkovú podporu projektov. Je určená pre podnikateľské subjekty, spoločenské organizácie, ale aj pre jednotlivcov. Napomáha úspešnému napredovaniu projektov. Flexibilne vyrieši procesné, logistické a personálne požiadavky súvisiace s prevádzkovaním a tvorbou WEB stránok a riadením WEB hostingu, správou prezentačných profilov a stránok na sociálnych sieťach. Pomôže vykonávať administratívne práce, riadiť obchodnú agendu, spravovať firemné dokumenty vrátane prezentácií, ako aj s ostatné činnosti súvisiace s komunikáciou s klientmi, alebo širokou verejnosťou.

VÝHODY PRE VÁS

Používanie služieb virtuálnej asistentky pre váš projekt prináša zaujímavé výhody. Delegujte zodpovednosti za splnenie požadovaných úloh a činností na virtuálnu asistentku získajte diskrétneho partnera a čas. Vyskladajte si rozsah služieb podľa svojich aktuálnych požiadaviek a využívajte ich len toľko koľko potrebujete. Služba efektívne znižuje náklady a potrebný čas na konečnú realizáciu projektu.
Konzultujte s nami vaše požiadavky!