PROFIA WEB – TVORBA A PREVÁDZKA WEB STRÁNOK KOMPLEXNE

Využite spoľahlivé a praktické služby virtuálnej asistentky pre bezstarostnú správu  vašich firemných WEB stránok. Komplexné služby v oblasti prípravy, realizácie a publikovania webových prezentácii na internete pre klientov.

profia.sk – profesionálne služby virtuálnej asistentky

WEB HOSTING

Nedokážete sa z orientovať v nekonečných ponukách WEB hostingových služieb? Nie ste si istí, aké technické parametre, databázy a skripty by mal mať WEB hosting pre spoľahlivú a bezpečnú prevádzku? Nevadí. Poskytneme vám WEB hosting na mieru zodpovedajúci prevádzkovým nárokom vašich WEB stránok, vrátane prevádzky elektronickej pošty (e-mail) pod vlastnou doménou, ktorú vám zaregistrujeme a budeme spravovať.

WEB STRÁNKA

Keď vás zbavíme zdĺhavých starosti o WEB hosting, pristúpime ihneď k tvorbe vašich estetických a funkčných WEB stránok . Navrhneme vám celkovú logickú štruktúru a funkcionalitu web prezentácie podľa moderných štandardov. Pomôžeme vám s prípravou obsahu (texty, fotografie, videá), implementujeme kódy, aby ste mali prehľad o marketingovej efektívnosti webu a jeho návštevnosti. A nakoniec uvedieme do prevádzky.

WEB ADMINISTRÁCIA

WEB stránky by mali prezentovať iba aktuálne a presné informácie. Preto čas od času, bude potrebné niečo na stránke pridať, alebo ubrať, či dokonca vylepšiť . Aktualizácia WEB stránky a jej administrácia si vždy vyžaduje isté zručnosti a minimálnu znalosť editácie obsahu. Ak vám to nevyhovuje, tieto starosti môže nechať na nás. Poskytneme vám plnú podporu a zabezpečíme všetky administratívne úkony podľa požiadavky.

Profia WEB – Služby z jedného miesta pre vaše webové stránky

Dobrá WEB stránka by mala v prvom rade premeniť návštevníka na zákazníka, preto vytvorenie a prevádzka WEB stránky je v skutočnosti pomerne zložitá a veľmi sofistikovaná záležitosť.

WEB hosting, WEB stránky, Aktuálizácia obsahu – prostredníctvom profesionálnych služieb virtuálnej asistentky

TECHNICKÁ REALIZÁCIA WEB STRÁNKY

Zabezpečíme vám manažment domény – administratívne služby súvisiace s registráciou, presmerovaním, ochranou a údržbou vašej domény. Neznalosť registračných pravidiel domén môže spôsobiť stratu platnosti, funkčnosti a vlastníctva domény. My sa však o vašu doménu bezpečne postaráme.
Poskytneme sprevádzkovanie a konfiguráciu operačného systému, podporných programov, databáz a skriptov nevyhnutných pre plynulý chod virtuálneho WEB servera prostredníctvom administračnej konzoly.
Sprevádzkujeme a nakonfigurujeme používania elektronickej pošty tak, aby ste mohli používať požadovaný počet e-mail schránok pod vašou doménou. Prijímanie a odosielanie e-mailov, prístup k vašej pošte prostredníctvom počítača alebo mobilu. Odosielanie správ klientov prostredníctvom WEB stránky.
Poskytneme bezplatnú inštaláciu a konfiguráciu redakčného systému WordPress na virtuálny server pod vašou doménou. Platforma WordPress slúži na tvorbu a editáciu vašich WEB stránok. Možnosťou rozšírenia o doplnkové moduly sa stáva funkcionalita a univerzálnosť platformy redakčného systému WordPress prakticky neobmedzená.
Požadovaná funkcionalita stránky môže byť veľmi rôznorodá. Potrebujete fotogalérie, objednávkové formuláre, zobrazenie na Google mapách, obmedzenie prístupu k vybraným stránkam na základe registrácie, umiestnenie sťahovanie súborov, integráciu e-shopu a podobne? To všetko je samozrejme možné.

MARKETINGOVÁ PODPORA WEB STRÁNKY

Vypracujeme návrhy a doporučenia pre vytvorenie logickej, funkcionálnej a obsahovej štruktúry WEB stránky a následne zadefinujeme resp. na konfigurujeme položky navigačného menu, aby bolo možné k požadovanej pohodlne stránke pristúpiť.
WEB stránky by mali sprístupniť vaše informácie (o produktoch, službách, záujmoch) v maximálne jasnej, logickej a zrozumiteľnej forme. V prípade záujmu vám vypracujeme znenie textov, urobíme jazykovú korektúru a zabezpečíme fotografie prostredníctvom fotobaniek, alebo vlastnou fotografickou produkciou.
Redakčný systém WordPress disponuje možnosťou inštalácie a konfigurácie profesionálne pred pripravených grafických šablón za veľmi priaznivé ceny, ktoré sa dajú naprogramovať podľa vášho vkusu a zamerania obsahu WEB stránky. V prípade, že nemáte vyčlenené investície na práce „šité na mieru“ od profesionálneho grafického štúdia pripravíme vám k výberu niekoľko možností, z ktorých si určite vyberiete.
SEO optimalizácia stránky je veľmi dôležitá a nepostrádateľná. Optimalizácia zabezpečuje, aby sa obsah vašich stránok sa relevantne zobrazoval cieľovej skupine, pre ktorú ste stránky určili. Pokročilé služby SEO optimalizácie WEB stránky sú drahé a vyžadujú veľmi komplexnú analýzu. Základnú SEO optimalizáciu vám vieme vytvoriť tak, aby sa WEB stránka zobrazovala vo vyhľadávači podľa fráz vyhľadávania, regionálneho záujmu, a aby stránky mali vhodné a primerané popisy a popisy hlavičky, ktoré sa vo vyhľadávačoch zobrazujú ako prvé.
Potrebujete svoj obsah WEB stránky okrem slovenčiny publikovať aj v inom ľubovolnom jazyku? Žiadny problém. Zabezpečíme publikáciu preloženého obsahu stránky v súlade s pravidlami pre vyhľadávanie podľa jazykových regiónov a v požadovanom jazyku (napríklad nemčina, angličtina, ruština a podobne).
Propagácia WEB stránky a jej obsahu je najefektívnejšia prostredníctvom sociálnych sietí, ako napríklad Facebook, Twitter a Linkedin. Využitím našich služieb Online Marketingu vám vyhotovíme cielené kampane, ktoré výrazne prispejú k zvýšeniu návštevnosti stránok a povedomia o vašej značke.

PREVÁDZKOVA SPRÁVA WEB STRÁNKY

Publikáciou na internete si stránka začne žiť svojim životom, ale postupom času zistíte, že niečo potrebujete v obsahu zmeniť, pridať alebo ubrať. Ak nemáte k dispozícii človeka, alebo nebudete schopný to urobiť sami, poskytneme vám asistenčné služby správy obsahu na zavolanie.
Podobne, ako v prípade editácie obsahu, časom zistíte, že potrebujete implementovať novú alebo vylepšiť aktuálnu funkcionalitu vašej WEB stránky. Po vzájomnej konzultácii a dohovore vám zabezpečíme realizáciu dohodnutého riešenia. Bez obáv môžete držať krok s vývojom nových možností a technológii v oblasti efektívnej komunikácie a propagácie na internete.
Je absolútne dôležité, aby ste mali pod úplnou kontrolou, kto môže vašu WEB stránku editovať, čítať a hlavne plne spravovať jej funkcionalitu a obsah. Je tak isto dôležité, či umožníte registráciu alebo nie. Po realizácii webovej prezentácie (stránky) vám bude odovzdaná procedúra bezpečnej administrácie prístupových práv užívateľov a WEB administrátora.
Z návštevnosti už vyhotovenej WEB stránky dokážete získať cenné marketingové informácie, ktoré vám pomôžu pri rozvoji a zdokonaľovaní vašich podnikateľských alebo záujmových aktivít. Pomocou implementácie špeciálnych kódov budú na stránke aktivované služby Google Webmaster a Google Analytics, ktoré vám sprostredkujú kvalitatívne a kvantitatívne dáta o návštevnosti a marketingovej efektívnosti vašich WEB stránok. Pomôžeme vám s ich vyhodnotením a interpretáciou.
Na základe vašich reálnych potrieb a požiadaviek vám poskytneme dohodnutý rozsah služieb technickej a marketingovej podpory, aby WEB stránky boli vždy v bezchybnej prevádzkovej kvalite a plnili svojim rozsahom žiadaný propagačný účel, zodpovedajúci podnikateľským, či záujmovým aktivitám, do ktorých ste sa rozhodli naplno investovať váš čas a investície.

Profia WEB – Komplexné riešenia za flexibilné ceny

Chceli by ste mať svoju vlastnú responzívnu WEB stránku naozaj v perfektnej kondícii, ale nemáte na to čas a ani kompetentného človeka vo firme? V tom prípade by vás mohla naša ponuka služieb Profia WEB zaujať.

Moderné WEB stránky – s podporou profesionálnych služieb virtuálnej asistentky

WEB VIZITKA

od €0
Zriadenie WEB stránky + 1 rok WEB hosting
WEB VIZITKA je jediná webová stránka s navigačným menu vhodná pre publikovanie základných informácii o poskytovaných službách, prevádzkovaní záujmových činností, občianskych aktivít a podobne. Sprostredkuje efektívnu propagáciu podľa zásady stručne a výstižne. Umožňuje komunikovať s návštevníkom stránky prostredníctvo e-mailu, zobraziť mu polohu na Google mape a všetky základné údaje, ktoré chcete zverejniť. Cenovo efektívne, implementáciou nenáročné a veľmi rýchlo realizovateľné riešenie webovej prezentácie.

WEB PROFIA

od €0
Zriadenie WEB stránky + 1 rok WEB hosting
WEB PROFIA predstavuje v súčasnosti štandardné štruktúrované riešenie webovej prezentácie, ktoré sa skladá z hlavnej stránky a podstránok dostupných prostredníctvom navigačného menu. Je vhodné pre komplexnejšiu webovú prezentáciu a poskytuje širšie možnosti tvorby obsahu podľa cieľovej skupiny zákazníkov, ktorú ste sa rozhodli osloviť. V uvedenej minimálnej cene vám vytvoríme 1 hlavnú a 4 podstránky. V tejto konfigurácii služby získate veľmi efektívne riešenie pre propagáciu vašich činností a komunikáciu so zákazníkom.

WEB PROFIA Extra

od €0
Zriadenie WEB stránky + 1 rok WEB hosting
WEB PROFIA Extra poskytuje sofistikované a špecifické riešenia WEB stránok, pri ktorých klient vyžaduje riešenia na mieru, ako napríklad správu a manažment prístupu k obsahu stránky podľa pridelený užívateľských práv, vytvorenie klientskej zóny, vyhotovenie WEB stránok vo viacjazyčnom prevedení, integráciu e-shopu a podobne. Záväzný rozpočet na realizáciu WEB PROFIA Extra stránky môže byť vytvorený iba na základe konzultácie a detailnej špecifikácii rozsahu služby.

Profia WEB – Voliteľné moduly služieb

Cenové ponuky, ktoré vám vypracujeme sú transparentné . Platíte iba za služby, ktoré naozaj potrebujete. Naše technické a marketingové riešenia sú modulárne . Úroveň a kvalitu môžeme preto prispôsobovať podľa vašich aktuálnych potrieb a požiadaviek. O budúcnosť rozvoja vašich WEB stránok bude vždy postarané.

Modernizácia WEB stránky – s podporou profesionálnych služieb virtuálnej asistentky

Konzultujte s nami vaše požiadavky!